top of page

Umiejętności taktyczno - techniczne dla kat. U12 - U15.

Qualitas Coach cz.4

Z dumą prezentujemy naszą kolejną publikację dla Trenerek i Trenerów. Materiał jest rozszerzeniem oraz kontynuacją Qualitas Coach cz.3, który dotyczył umiejętności i konceptów treningowych dla kategorii U6-U11.


W nowej publikacji znajdziesz 10 umiejętności taktyczno - technicznych, które zawierają 81 detali - konceptów i wskazówek, które możesz wykorzystać w swojej jednostce treningowej.


Umiejętności dotyczą zarówno działań w bronieniu, jak i atakowaniu. W obronie wyróżniliśmy: asekurację, podwajanie/potrajanie, ochronę przestrzeni oraz krycie strefowe. Działania w atakowaniu zawierają szczegóły o: wsparcie utrzymujące, wsparcie zdobywające, podanie piłki, tworzenie przestrzeni, grę na trzeciego oraz gubienie krycia. Wprowadzamy także nowe umiejętności taktyczno - techniczne, które naszym zdaniem są bardzo istotne dla rozwoju zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych. W załączonej tabeli określamy także priorytet, jaki nadajemy umiejętnościom dla konkretnego wieku.


Należy zaznaczyć, że jest to kwestia bardzo uogólniona, ponieważ trzeba (przy planowaniu) wziąć pod uwagę m.in. poziom zawodników, których się posiada w grupie.

Materiał opublikowany zostanie w formie filmu na platformie google drive, do którego, po zakupie, dostaniesz nieograniczony czasowo dostęp na odtwarzanie.


Publikacja zawiera 10 umiejętności tak.-tech., które rozkładamy na czynniki pierwsze. Każde z 10 umiejętności uszczegółowione jest punktami szkoleniowymi / wskazówkami / konceptami, czyli detalami, które sprawią, że Twoi zawodnicy skuteczniej wykonywać będą określone działania, a Ty - Trenerko, Trenerze - zyskasz wiedzę, na jakie aspekty zwracać uwagę oraz co korygować w trakcie treningu.


Każda umiejętność opracowana jest według schematu:

  • animacja każdego punktu szkoleniowego

  • listę punktów szkoleniowych

  • przykład wideo (światowy TOP) każdego punktu szkoleniowego


Co zyskasz kupując publikację Qualitas Coach cz.4: umiejętności taktyczno - techniczne dla kat. U12 - U15?


Dowiesz się, na jakie umiejętności zwracamy uwagę w kategoriach wiekowych między U12, a kategorią U15 oraz jakie, naszym zdaniem, są piorytety szkoleniowe w każdej kolejnej grupie. Może to pomóc Ci w planowaniu procesu treningowego dla Twojego zespołu oraz być może znajdziesz inspirację dla programu szkolenia, który realizujesz.


Bezpośrednio w jednostce treningowej możesz również wykorzystać nasz materiał, jako punkt wyjścia do tworzenia konspektu poprzez wybór tematu (określona umiejętność tak. - tech.) oraz dobór koncpetu (cel?), który posłuży Ci jako punkty szkoleniowe - detale / szczegóły - podnoszące jakość Twojego coachingu w treningu!


Publikacja Qualitas Coach cz.4 (oraz pozostałe) może również doskonale sprawdzić się jako materiał edukacyjny do pracy nad wiedzą i świadomością Twoich podopiecznych. Wielokrotnie wykorzystywaliśmy nasze publikacje podczas obozów, przed treningiem lub do analizy dyskutując z zawodnikami o konkretnych działaniach podczas gry. Zobacz przykład - klik!


W przedsprzedaży materiał dostępny jest w cenie: 52,90 zł - obowiązuje w okresie 14 - 27 listopada 2020. Po tym czasie cena wynosić będzie 64,90 zł.

Premiera - wysyłka zakupionych publikacji nastąpi w sobotę 21 listopada.


Zamów materiał wypełniając formularz (klik!).

Po wypełnieniu otrzymasz dane do przelewu.

#jakośćniejestdziełemprzypadku

1183 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page