top of page

MIKROtaktyka #72 - podsumowanie tygodnia.


Witamy Was w kolejnym wydaniu MIKROtaktycznego podsumowania tygodnia, w którym to pokazujemy ciekawe, naszym zdaniem, zachowania z najlepszych lig świata. Pamiętaj, że u dołu strony znajdziesz wideo bez naszego komentarza - możesz wykorzystać je podczas pracy ze swoimi zawodnikami jako przykład! Dzisiaj przygotowaliśmy dla Ciebie gubienie krycia oraz ochronę piłki. Zapraszamy do analizy razem z QC!

________________________

Skóraś, Ishak (Lech Poznań) vs Pogoń Szczecin.

Umiejętność: gubienie krycia.

Koncept: szybkie zdobywanie pola gry.


Pozostałe koncepty gubienia krycia znajdziesz w naszej publikacji dotyczącej umiejętności taktyczno - technicznych dla kat. U12 - U15 QualitasCoach cz.4 - kliknij!

________________________

Bassey, Kudus (Ajax) vs Rangers.

Umiejętność: ochrona piłki.

Koncept: wykorzystywanie ramienia, wejście pomiędzy przeciwnika, a piłkę.


Ochrona piłki jest podstawową umiejętnością w programie szkolenia Qualitas Coaching. Jeżeli chcesz poznać inne detale tego działania zapraszamy Cię do zapoznania się z publikacją QualitasCoach cz.3, w której przestawiamy umiejętności tak - tech dla kat. U6 - U11 - kliknij!


Czy analizy były dla Ciebie wartościowe?

  • TAK

  • ŚREDNIO

  • NIE


Materiały trenerskie Qualitas Coach to zbiór konceptów oraz umiejętności taktyczno - technicznych, a także zasad gry w bronieniu i atakowaniu, które możesz wykorzystać jako inspirację do swoich jednostek treningowych. Dowiedz się więcej w zakładce MATERIAŁY TRENERSKIE.


Trenerze,

masz inne wnioski dotyczące przedstawianych przez Nas sytuacji? Chętnie podyskutujemy - to świetna okazja, by dowiedzieć się czegoś nowego lub spojrzeć na temat z innej perspektywy.

Podziel się swoją opinią! #jakośćniejestdziełemprzypadku Przeprowadzimy MIKROtaktyczne szkolenia w Twoim klubie - skontaktuj się!175 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page