top of page

MIKROtaktyka #70 - podsumowanie tygodnia.

Zaktualizowano: 1 wrz 2022


Nowy sezon już w pełni we wszystkich czołowych ligach europejskich, dlatego wracamy do naszego flagowego cyklu o MIKROtaktyce. Proponujemy zupełnie nowy format artykułów i publikowanie krótkich analiz z naszym komentarzem - MIKROtaktyczny vlog! Mamy nadzieję, że nowość przypadnie Wam do gustu - dajcie znać. Zapraszamy do analizy razem z QC oraz interakcji!


________________________

R. Firmino (Liverpool) vs AFC Bournemouth.

Umiejętność: gubienie krycia.

Koncept: przesuwanie przeciwnika.


Więcej o gubieniu krycia i pozostałych konceptach wchodzących w skład tego działania znajdziesz w naszej publikacji QualitasCoach cz.4: umiejętności tak - tech dla kat. U12-U15 - więcej informacji znajdziesz w artykule (kliknij!).

________________________

Salernitana vs Sampdoria.

Umiejętność: podanie piłki.

Koncept: "pinokio pass", podaj i biegnij.Czy analizy były dla Ciebie wartościowe?

  • TAK

  • ŚREDNIO

  • NIEMateriały trenerskie Qualitas Coach to zbiór konceptów oraz umiejętności taktyczno - technicznych, a także zasad gry w bronieniu i atakowaniu, które możesz wykorzystać jako inspirację do swoich jednostek treningowych. Dowiedz się więcej w zakładce MATERIAŁY TRENERSKIE.


Trenerze,


masz inne wnioski dotyczące przedstawianych przez Nas sytuacji? Chętnie podyskutujemy - to świetna okazja, by dowiedzieć się czegoś nowego lub spojrzeć na temat z innej perspektywy.

Podziel się swoją opinią! #jakośćniejestdziełemprzypadku Przeprowadzimy MIKROtaktyczne szkolenia w Twoim klubie - skontaktuj się!

182 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page