top of page

Praca z kat. U12 - U15. LAST MINUTE przedsprzedaży.


Już tylko do końca dnia (tj. piątku) możesz skorzystać z niższej, przedsprzedażowej ceny naszej czwartej publikacji Qualitas Coach: umiejętności taktyczno - techniczne w kat. U12 - U15. W przedsprzedaży materiał dostępny jest w cenie: 52,90 zł. Po tym czasie cena wynosić będzie 64,90 zł.


W nowej publikacji znajdziesz 10 umiejętności taktyczno - technicznych, które zawierają 81 detali - konceptów i wskazówek, które możesz wykorzystać w swojej jednostce treningowej.


Zamawiając materiał w przedsprzedaży otrzymasz BONUS - 10 konspektów jednostek treningowych, po jednym dla każdej z proponowanych przez nas umiejętności.


Umiejętności dotyczą zarówno działań w bronieniu, jak i atakowaniu. W obronie wyróżniliśmy: asekurację, podwajanie/potrajanie, ochronę przestrzeni oraz krycie strefowe. Działania w atakowaniu zawierają szczegóły o: wsparcie utrzymujące, wsparcie zdobywające, podanie piłki, tworzenie przestrzeni, grę na trzeciego oraz gubienie krycia.

Co zyskasz kupując publikację Qualitas Coach cz.4: umiejętności taktyczno - techniczne dla kat. U12 - U15?

Dowiesz się, na jakie umiejętności zwracamy uwagę w kategoriach wiekowych między U12, a kategorią U15 oraz jakie, naszym zdaniem, są piorytety szkoleniowe w każdej kolejnej grupie. Może to pomóc Ci w planowaniu procesu treningowego dla Twojego zespołu oraz być może znajdziesz inspirację dla programu szkolenia, który realizujesz.


Bezpośrednio w jednostce treningowej możesz również wykorzystać nasz materiał, jako punkt wyjścia do tworzenia konspektu poprzez wybór tematu (określona umiejętność tak. - tech.) oraz dobór koncpetu (cel?), który posłuży Ci jako punkty szkoleniowe - detale / szczegóły - podnoszące jakość Twojego coachingu w treningu!


Publikacja Qualitas Coach cz.4 (oraz pozostałe) może również doskonale sprawdzić się jako materiał edukacyjny do pracy nad wiedzą i świadomością Twoich podopiecznych. Wielokrotnie wykorzystywaliśmy nasze publikacje podczas obozów, przed treningiem lub do analizy dyskutując z zawodnikami o konkretnych działaniach podczas gry. Zobacz przykład - klik!


Zamów materiał wypełniając formularz (klik!).

Po wypełnieniu otrzymasz dane do przelewu.


Materiał opublikowany jest w formie filmu na platformie google drive, do którego, po zakupie, dostaniesz nieograniczony czasowo dostęp na odtwarzanie.104 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page