top of page

MIKROtaktyka #75 - podsumowanie tygodnia.


W dzisiejszym wydani MIKROtaktyki pokażemy Wam akcję piłkarską typową dla jednej z pozycji. Analizowane zachowanie niesie ze sobą nieco ryzyka, lecz może stworzyć znaczną przewagę, szczególnie podczas budowania gry przeciwko dobrze zorganizowanemu rywalowi. Druga sytuacja taktyczna to tworzenie przestrzeni za pomocą ruchu bez piłki z Derbów Manchesteru. Zapraszamy do analizy razem z QC oraz interakcji!


Pamiętaj, że u dołu strony znajdziesz analizy bez naszego komentarza, które możesz wykorzystać jako przykład dla swoich zawodników.

Już 15 października wystąpimy w Szkole Trenerów Online - wykup dostęp!

________________________

Liverpool FC vs Brighton

Akcja piłkarska: tworzenie przewagi w budowaniu gry przez ŚO.

Wykorzystywane umiejętności: przyjęcie piłki, prowadzenie piłki i drybling.

________________________

J. Grealish (Manchester City) vs Manchester United

Umiejętność: tworzenie przestrzeni

Koncept: ruch bez piłki skupiający uwagę rywala.


Czy analizy były dla Ciebie wartościowe?

  • TAK

  • ŚREDNIO

  • NIE


Materiały trenerskie Qualitas Coach to zbiór konceptów oraz umiejętności taktyczno - technicznych, a także zasad gry w bronieniu i atakowaniu, które możesz wykorzystać jako inspirację do swoich jednostek treningowych. Dowiedz się więcej w zakładce MATERIAŁY TRENERSKIE.


Trenerze,

masz inne wnioski dotyczące przedstawianych przez Nas sytuacji? Chętnie podyskutujemy - to świetna okazja, by dowiedzieć się czegoś nowego lub spojrzeć na temat z innej perspektywy.

Podziel się swoją opinią! #jakośćniejestdziełemprzypadku Przeprowadzimy MIKROtaktyczne szkolenia w Twoim klubie - skontaktuj się!218 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page