top of page

Analiza bramek i asyst MISTRZOSTW ŚWIATA 2022


Przeanalizowaliśmy wszystkie 172 bramki i asysty Mundialu w Katarze, by odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie umiejętności taktyczno-techniczne oraz powiązane z nimi koncepty dzieją się najczęściej. Wnioski, jakie na podstawie tej analizy uzyskaliśmy są naprawdę interesujące! Praktyczny wymiar tej publikacji pozwoli Ci z miejsca wzbogacić Twój proces treningowy o nowe elementy. Zapraszamy Cię do analizy wydarzeń w polu karnym i jego obrębie, bo tam... dzieją się rzeczy najważniejsze!

Jakie działania są najważniejsze dla zdobywcy bramki oraz asystenta?

Zastanawiałeś się kiedyś, jakie umiejętności są najważniejsze z perspektywy zdobywania bramek i notowania asyst? Zadaliśmy sobie takie pytanie, by móc wyciągnąć wnioski z tego, co dzieje się w najważniejszych miejscach boiska - w polach karnych!


Najważniejsze przestrzenie dla strzelca? Skąd pada większość goli, a gdzie notuje się najwięcej asyst?

172 bramki Mistrzostw Świata w Katarze odpowiedziało nam na wiele pytań i dało ciekawe wnioski i inspiracje do procesu treningowego, które z powodzeniem można z miejsca wdrożyć w swoją pracę. Za pomocą naszego webinaru podzielimy się nimi wszystkimi!


Jakie materiały otrzymasz w pakiecie?

  • serię tematycznych webinarów (do odtwarzania, bez limitów) - łącznie ponad 100 minut materiału!

  • folder z wszystkimi bramkami i asystami MŚ22 (do pobrania)

  • bazę danych (w exelu) z charakterystyką bramek i asyst pod względem umiejętności - z łatwością wyszukasz to, czego potrzebujesz!

  • mapy bramek i asyst w formacie PDF (do pobrania)

KOSZT PUBLIKACJI: 149 zł

Nie chcesz kupować pełnej wersji webinaru? Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku.

Wiele treści, które zawiera webinar, znajdziesz tam w skróconej formie. Dowiesz się o podstawowych wnioskach, jakie wyciągnęliśmy z analizy. Grupa zawiera 11 kilkuminutowych materiałów, które mogą pomóc Ci w codziennej pracy z zespołem.
29 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page